Merhaba, biz Arzumdekor‘uz Kim olduğumuzu öğrenmeniz için, sizlere kısaca bilgi vermek istedik.

1995 yılında terzilikten gelen deneyimimizle, mütevazi koşullarda Arzum Dekorasyon adıyla yolculuğumuza başladık. Müşterilerinden aldığımız destekle her geçen gün kendimizi yenilemeyi ve daha iyi hizmeti sunmayı kendimize amaç edindik.

1999 yılında daha büyük ve daha merkezi konumda bulunan mağazamıza taşınmamızla birlikte, mağazacılık deneyimimizi geliştirmeye çalıştık. Yedi yıl boyunca tül perde sektöründe Eskişehir’lilere hizmet verdikten sonra,

 

2006 yılında yolculuğumuzda bir basamak daha çıkarak Taç Evi olarak hizmet vermeye başladık. Bu tarihten itibaren ev tekstili konusunda da deneyim kazandık.

Her geçen gün birikimlerimizi ve vizyonumuzu geliştirmeye çalışan bizler, 2013 yılında kurduğumuz internet mağazamızla tüm Türkiye’ye ev tekstili konusunda hizmet vermeye başladık. İlk günkü heyecanımızı kaybetmeden, daha ileriye gitmeyi hadefleyen şirketimiz, müşteri memnuniyetini misyonuyla bu mutlu yolculuğuna devam edecektir.

magaza_link_tasarim_002_v01

 

“Her geçen gün kendimiz yenilemeye çalışarak, sizlere daha iyi hizmet sunmak istiyoruz. Önceliğimiz, müşteri memnuniyeti ilkemizden ödün vermemek; hedefimiz, Türkiye’nin ev tekstili konusunda öncü İnternet mağazası olmaktır.”

 

Henüz yorum yazılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir