Serin Tutan Pike Takımları Taç Inova ile Sizlerle

Yazar 0 Etiket yok Kalıcı Bağlantı (Permalink) 33

Türkiye’nin en büyük ev tekstili üreticisi olan Zorlu Holding; Taç, Linens ve Valeron markaları ile en son teknolojileri ev tekstili ürünlerinde kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Son yıllarda Ar-ge ye ciddi yatırımlar yapan Zorlu Holding; gece karanlıkta parlayan ürünleri ve kendi kendini temizleyen perdelerle geçen yıl kendinden oldukça söz ettirmişti. 2017 yaz koleksiyonunu görücüye çıkartan markanın en son yenilikçi ürünü ise serin tutan pike takımları. Inova serisi altında tüketicilere sunulan bu seri pike takımlarında yeni bir döneme geçileceğinin habercisi gibi görünüyor. Inova serisi serin tutan pike takımlarının fiyatlarını ve özelliklerini bridebingo internet sitemizden inceleyebilir, dilerseniz satın alabilirsiniz.

Taç Inova Serin Tutan Pike Takımı

serin tutan pike

Inova serin tutan pike takımları beş ayrı renk alternatifiyle raflarda yerini almaya başladı. Pembe,krem,turkuaz,fildişi ve mavi renklerde sunulan Taç Inova Cool pike takımları kristal polinol teknolojisiyle üretilmekte. Normal pike takımlarında %100 pamuk iplikleri kullanılırken, bu yeni koleksiyon %50 bambu -%50 pamuk ipliğinden meydana gelmekte. Üretiminde kullanılan teknoloji sayesinde, ürün içeriğindeki kristal yapılar cildin üzerindeki nemi kendi bünyesine alarak daha serin hissetmenize yardımcı oluyor. Bambu ipliğinin özelliği olan su emme özelliği de eklenince, daha önce hiç karşılaşmadığımız benzersiz bir pike takımı ile karşılaşıyoruz. Yaz sıcaklarında uyurken sizi serin tutacak yeni pike takımlarını denemenizi tavsiye ediyoruz.

Türkiye ve çevre ülkelerde Taç adı altında ev tekstilinde her zaman zirveyi hedefleyen Zorlu holding, araştırma ve geliştirmeye verdiği önem sayesinde gelecek yıllarda adından çok daha fazla bahsettirecek gibi. 2020 yılında cirosunu iki katına yakın arttırma hedefinde olan marka, daha fazla inovatif ürünleri kullanıcılarla buluşturmayı hedefliyor.

Taç serin tutan pike takımı gibi Inova serisinde daha birçok inovatif ürün grubu bulunmakta. Ünlü ve başarılı tasarımcılar Ezra+Tuba tarafından tasarlanan Glow serisi, nevresim takımlarında çığır açmış gibi görünüyor. Gece karanlıkta meydana çıkan desenler yaşam alanlarınızı ayrıcalıklı bir hale getiriyor. Pamuk saten kumaşlardan üretilen koleksiyona özgü olan karanlıkta parlama özelliği, en son Taç anneler günü nevresim takımında da kullanılarak, yeni yılda daha fazla kişinin dikkatini çekecek gibi gözüküyor.

 

33

Henüz yorum yazılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir